fbpx

Aš Lietuva

Aš Lietuva

„Aš Lietuva“ – pirmasis Lietuvos kino istorijoje filmas, sukurtas naudojant profesionalią 360 laipsnių filmuojančią TITAN kamerą, leidžiančią žiūrovui realistiškai patirti paukščio skrydį atsiduriant rodomoje erdvėje. Keliausime kerinčio grožio giriomis, miškais ir kopomis, jūra, ežerais, upėmis ir upeliais. Kartu skrisime virš pilių ir piliakalnių, dvarų ir vienuolynų, bažnyčių ir miestų senamiesčių bei modernios architektūros objektų. Susitapatinsime su Lietuva.

Aš Lietuva – tai antras, plačiai Lietuvoje pristatytas virtualios realybės projektas, po kompiuterių kurtos VR patirties „M.K. Čiurlionio Angelų takais“

Komanda sudaro TADAS BLINDA. PRADŽIA, TARP PILKŲ DEBESŲ, EMILIJA IŠ LAISVĖS ALĖJOS bei daug kitų žiūrimiausių šiuolaikinių lietuviškų kino filmų kūrėjų komanda. filmai buvo skirti ir edukacinės peržiūros ir pagal juos paruoštos metodinės medžiagos kino teatrams ir mokytojams, kad galėtų analizuoti ir nagrinėti filmą ne ti iš meninio kūrinio pozicijos bet atsižvelgiant į istorinius bet aplinkos faktorius.
Aš Lietuva
Aš Lietuva
2023-09-30, 20 min

Režisierius
Donatas Ulvydas

Kalba
Lietuvių

Subtitles
Anglų

Žiūrėti treilerį

Seansai

Nėra jokių seansų
Krepšelis0
Krepšelis tuščias
0