fbpx

Vilniaus Hexa Cinema kino erdvė persikėlė į H. Raduškevičiaus rūmus prie Žaliojo tilto, adresu Kalvarijų g. 1.

Nesuvaidintos žiūrovų emocijos pristatant virtualios realybės projektą ,,Aš Lietuva”

Apie
HEXA CINEMA

Hexa Cinema – tai virtualios realybės kino erdvės, veikiančios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o vasaros sezonu ir Palangoje. Čia galite išvysti specialiai sukurtus, išskirtinius lietuviškus virtualios realybės filmus.

Mūsų kino erdvėse naudojamos pažangiausios pasaulyje VR technologijos – jų dėka 360 laipsnių erdvės pojūtis žiūrovams suteikia galimybę patirti aukščiausios kokybės kino turinį ateities formatu.

Hexa Cinema repertuare – jau du lietuviški VR filmai: virtualios realybės patirtis AŠ LIETUVA ir kelionė per atgijusių Algio Kriščiūno paveikslų istorijas: ŽAISTI GYVENIMĄ.

AŠ LIETUVA – pirmasis virtualios realybės filmas-patirtis Hexa Cinema repertuare. Tai režisieriaus Donato Ulvydo kūrinys, užfiksuotas profesionalia 360 laipsnių kampu filmuojančia kamera, kuri leidžia žiūrovui keliauti erdvėje ir laiku.

Leiskitės į nepamirštamą skrydį aplink Lietuvą – išvyskite kerinčio grožio Lietuvos girias, miškus ir kopas, jūrą, ežerus, upes ir upelius. Kartu pakilkime virš pilių ir piliakalnių, dvarų ir vienuolynų, bažnyčių ir miestų senamiesčių bei modernios architektūros objektų.

Ši patirtis užpildys širdį meile Lietuvai bei leis mūsų šalį pamatyti dar neregėtu būdu.

ŽAISTI GYVENIMĄ – tai virtualios realybės filmas, sukurtas remiantis žinomo menininko Algio Kriščiūno tapybos darbų motyvais. Kino seanso metu keliausite per beveik dvi dešimtis virtualioje realybėje atgijusių A. Kriščiūno paveikslų, kuriuos apjungia moters ir vyro istorija – pasakojimas apie bėgantį gyvenimą.

ŽAISTI GYVENIMĄ filmą kūrė gausi Lietuvos kino, kompiuterinės grafikos bei animacijos profesionalų komanda. A. Kriščiūno paveikslai buvo iš naujo atkurti trimatėje erdvėje ir tapo tarsi gyvomis istorijomis, kurias įgarsina vystomi dialogai, įprasmina jaudinanti režisierinių sprendimų choreografija bei užpildo specialiai pritaikytas autorinės kūrybos muzikinis garso takelis.

Neabejojame, kad šis filmas taps viena įspūdingiausių virtualios realybės patirčių, kūrybiškai atspindinčių meninę dailininko mintį.

Kas Yra Vr (mobile)