fbpx

Vilniaus Hexa Cinema kino erdvė persikėlė į H. Raduškevičiaus rūmus prie Žaliojo tilto, adresu Kalvarijų g. 1.

MUZIKINĖ VERSIJA (SU DOVANOMIS)

MUZIKINĖ VERSIJA (SU DOVANOMIS)

Film poster

Šiame tik vaizdais ir muzika pripildytame filme kūrėjais tapkite patys – atraskite savo santykį su filme atgyjančiais paveikslais ir sukurkite savo pasakojimą, slypintį už simbolinėmis detalėmis iliustruotų gyvų istorijų. Pasinerkite į sapnų ir iliuzijų pasaulį, atvaizduotą dailininko Algio Kriščiūno meno darbuose.

Muzikinį filmą (be įgarsinimo) rekomenduojame jaunesniems kino žiūrovams iki 18 metų, šeimoms su vaikais, vizualinę, regimąją atmintį vertinantiems žiūrovams bei lietuvių kalbos nesuprantantiems Hexa Cinema lankytojams. Taip pat, jei planuojate pamatyti abi filmo versijas, siūlome pirmiausia išbandyti būtent Muzikinio filmo patirtį.

Jeigu norite išvysti filmo versiją su aktorių įgarsintais Algio Kriščiūno tekstais, spauskite čia: „Žaisti Gyvenimą“ įgarsinta versija

Tik vasario 14-15 dienomis virtualios realybės filmo ŽAISTI GYVENIMĄ žiūrovams įteiksime net 1000 Vero Cafe dovanų – specialaus leidimo kavos pupelių pakuočių su Algio Kriščiūno kurtu dizainu bei Vero Cafe dovanų kuponų.

Įsigykite bilietus į ŽAISTI GYVENIMĄ kino seansus, rodomus 02.14 arba 02.15 dieną, ir dovanos po filmo peržiūros Jūsų lauks Hexa Cinema kino erdvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose. 

MUZIKINĖ VERSIJA (SU DOVANOMIS)
Žaisti Gyvenimą (muzikinė versija)
Lietuva
25 min

Žiūrėti treilerį

Seansai

Nėra jokių seansų